Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-14 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
09:15
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 0 : 1 Ελλάς Βέλου
12/11/22,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 1 Ακαδημία Ευρωστίνης
13/11/22,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 6 Ελλάς Βέλου
19/11/22,
09:15
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
19/11/22,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 2 Ακαδημία Ευρωστίνης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 2 Πέλοπας Κιάτου
26/11/22,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
27/11/22,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 9 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 2 Ακαδημία Ευρωστίνης
3/12/22,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
4/12/22,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 1 Ελλάς Βέλου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 5 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
10/12/22,
09:15
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/12/22,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης 2 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 6 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
17/12/22,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης 3 : 2 Ελλάς Βέλου
18/12/22,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 1 Πέλοπας Κιάτου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/1/23,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
7/1/23,
10:30
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Ακαδημία Ευρωστίνης
8/1/23,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Πέλοπας Κιάτου
14/1/23,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
15/1/23,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 5 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
09:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 Πέλοπας Κιάτου
21/1/23,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/1/23,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης 4 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
09:15
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
28/1/23,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
28/1/23,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 2 Ελλάς Βέλου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/23,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
4/2/23,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης 5 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/2/23,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/23,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
11/2/23,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
12/2/23,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/23,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ολυμπιακός Άσσου
18/2/23,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
18/2/23,
09:15
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/23,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/3/23,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Πέλοπας Κιάτου
5/3/23,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ολυμπιακός Άσσου