Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2020 - 2021
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 1 ΑΠΣ Αγιάννης
25/10/20,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Δάφνη Πουλίτσας
25/10/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Λαύκας 1 : 6 Νέοι Στιμάγκας
25/10/20,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Παμφενεατικός
25/10/20,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 2 ΑΟ Λεχαίου
25/10/20,
18:30
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 3 ΑΟ Περαχώρας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 ΑΟ Λεχαίου
1/11/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Παμφενεατικός 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
1/11/20,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 0 : 2 Ταρσινά '97
1/11/20,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 11 : 0 ΑΟ Λαύκας
1/11/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 3 : 1 Απέσσας
1/11/20,
18:30
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 1 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/11/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Παμφενεατικός
8/11/20,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - Νέοι Στιμάγκας
8/11/20,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΠΣ Αγιάννης
8/11/20,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Αναγέννηση Κιάτου
8/11/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Περαχώρας
8/11/20,
15:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Ταρσινά '97
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/11/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Παμφενεατικός - : - Νέοι Στιμάγκας
15/11/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - ΑΟ Λαύκας
15/11/20,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Απέσσας
15/11/20,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Δάφνη Πουλίτσας
15/11/20,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
15/11/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Ακαδημία Λεχαίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/11/20,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Περαχώρας
22/11/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Παμφενεατικός - : - ΑΠΣ Αγιάννης
22/11/20,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Δάφνη Εξαμιλίων
22/11/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Αναγέννηση Κιάτου
22/11/20,
15:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - ΑΟ Λαύκας
22/11/20,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Ταρσινά '97
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/11/20,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Απέσσας
29/11/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Δάφνη Πουλίτσας
29/11/20,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΑΟ Λεχαίου
29/11/20,
11:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
29/11/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Νέοι Στιμάγκας
29/11/20,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Παμφενεατικός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/12/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ακαδημία Λεχαίου
6/12/20,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Λαύκας
6/12/20,
15:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - Δάφνη Εξαμιλίων
6/12/20,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Αναγέννηση Κιάτου
6/12/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Παμφενεατικός - : - Ταρσινά '97
6/12/20,
18:30
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/12/20,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Νέοι Στιμάγκας
13/12/20,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΑΠΣ Αγιάννης
13/12/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Απέσσας
13/12/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Περαχώρας
13/12/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - Παμφενεατικός
13/12/20,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Δάφνη Πουλίτσας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/12/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Αναγέννηση Κιάτου
20/12/20,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Ακαδημία Λεχαίου
20/12/20,
15:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - Ακαδημία Λεχαίου
20/12/20,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Δάφνη Εξαμιλίων
20/12/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Παμφενεατικός - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
20/12/20,
18:30
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Δάφνη Πουλίτσας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/1/21,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Ταρσινά '97
10/1/21,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΠΣ Αγιάννης
10/1/21,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - Παμφενεατικός
10/1/21,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - ΑΟ Περαχώρας
10/1/21,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - Αναγέννηση Κιάτου
10/1/21,
15:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - Απέσσας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/1/21,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Ακαδημία Λεχαίου
17/1/21,
11:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - Δάφνη Εξαμιλίων
17/1/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
17/1/21,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - ΑΟ Λεχαίου
17/1/21,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Νέοι Στιμάγκας
17/1/21,
18:30
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Παμφενεατικός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/1/21,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ταρσινά '97
24/1/21,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - ΑΟ Λαύκας
24/1/21,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - Αναγέννηση Κιάτου
24/1/21,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Απέσσας
24/1/21,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Δάφνη Πουλίτσας
24/1/21,
15:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Περαχώρας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/1/21,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Δάφνη Πουλίτσας
31/1/21,
11:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Λεχαίου
31/1/21,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Νέοι Στιμάγκας
31/1/21,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Παμφενεατικός
31/1/21,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - ΑΠΣ Αγιάννης
31/1/21,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Ακαδημία Λεχαίου