Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Β' Κατηγορία 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/22,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 6 : 2 ΑΟ Μαψού
22/10/22,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού
22/10/22,
16:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 1 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/10/22,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
22/10/22,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 7 : 0 ΑΟ Ασπροκάμπου
22/10/22,
16:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
22/10/22,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός 3 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
22/10/22,
16:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/22,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/10/22,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 4 Αστέρας Δερβενίου
29/10/22,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 1 ΠΑΣ Κλένια
29/10/22,
16:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
29/10/22,
16:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
29/10/22,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 2 Παννεμεατικός
29/10/22,
16:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
29/10/22,
16:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 1 Αστέρας Κορίνθου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
5/11/22,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
5/11/22,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
5/11/22,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 0 : 2 Άρης Βοχαϊκού
5/11/22,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
5/11/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
5/11/22,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
5/11/22,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 0 : 4 ΠΑΣ Κλένια
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 2 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
12/11/22,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
12/11/22,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 0 Αστέρας Κορίνθου
12/11/22,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
12/11/22,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 5 Αστέρας Δερβενίου
12/11/22,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
12/11/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 2 ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/11/22,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 ΑΟ Μαψού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
19/11/22,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
19/11/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 6 : 2 Παννεμεατικός
19/11/22,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Ασπροκάμπου
19/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 5 : 2 ΠΑΣ Κλένια
19/11/22,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 6 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
19/11/22,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
19/11/22,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 2 Αστέρας Κορίνθου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 0 ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
26/11/22,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/11/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 0 ΑΟ Μαψού
26/11/22,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
26/11/22,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/11/22,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
26/11/22,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
26/11/22,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 5 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αστέρας Δερβενίου
3/12/22,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
3/12/22,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αστέρας Κορίνθου
3/12/22,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Άρης Βοχαϊκού
3/12/22,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Παννεμεατικός
3/12/22,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
3/12/22,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΠΑΣ Κλένια
3/12/22,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΑΟ Zευγολατιού
10/12/22,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Δάφνη Εξαμιλίων
10/12/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
10/12/22,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
10/12/22,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Μαψού
10/12/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/12/22,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
10/12/22,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΠΑΣ Κλένια
17/12/22,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/12/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
17/12/22,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Αστέρας Δερβενίου
17/12/22,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Αστέρας Κορίνθου
17/12/22,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Παννεμεατικός
17/12/22,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/22,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/1/23,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΑΟ Μαψού
7/1/23,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
7/1/23,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
7/1/23,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Άρης Βοχαϊκού
7/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Δάφνη Εξαμιλίων
7/1/23,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/23,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
7/1/23,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Αστέρας Δερβενίου
14/1/23,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΑΟ Zευγολατιού
14/1/23,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Αστέρας Κορίνθου
14/1/23,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
14/1/23,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Παννεμεατικός
14/1/23,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/23,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΑΟ Λυκοποριάς
14/1/23,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Μαψού
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Άρης Βοχαϊκού
21/1/23,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
21/1/23,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Δάφνη Εξαμιλίων
21/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
21/1/23,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
21/1/23,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΠΑΣ Κλένια
21/1/23,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
21/1/23,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Παννεμεατικός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
28/1/23,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
28/1/23,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Μαψού
28/1/23,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/1/23,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Λυκοποριάς
28/1/23,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Αστέρας Δερβενίου
28/1/23,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
28/1/23,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Δάφνη Εξαμιλίων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/23,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης
4/2/23,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΠΑΣ Κλένια
4/2/23,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
4/2/23,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Παννεμεατικός
4/2/23,
15:00
Αγίου Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αστέρας Κορίνθου
4/2/23,
15:00
Αρχαίας Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Άρης Βοχαϊκού
4/2/23,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Αστέρας Δερβενίου
4/2/23,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/23,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
11/2/23,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
11/2/23,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Δάφνη Εξαμιλίων
11/2/23,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
11/2/23,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
11/2/23,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/2/23,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - ΑΟ Μαψού
11/2/23,
16:00
Ξυλοκερίζης ΠΑΣ Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου