Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Β' Κατηγορία 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Ξυλοκερίζης Αστέρας Κορίνθου 1 : 2 Αγ. Γεώργιος
29/9/19,
16:30
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 6 Πανσολυγειακός
29/9/19,
16:30
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός 1 : 4 Άρης Βοχαϊκού
29/9/19,
16:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 1 Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/9/19,
16:30
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού 1 : 0 ΠΑΣ Κλένια
29/9/19,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 2 : 3 Αγ. Θεόδωροι
29/9/19,
16:30
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 0 ΑΟ Ασπροκάμπου
29/9/19,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 1 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Αετός Κρυονερίου
6/10/19,
16:30
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 5 Πανσολυγειακός
6/10/19,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 5 : 0 Πανευρωστινιακός
6/10/19,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 0 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
6/10/19,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
6/10/19,
16:30
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
6/10/19,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 3 : 0 Αστέρας Κορίνθου
6/10/19,
16:30
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 0 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
Αστέρας Κορίνθου 2 : 0 Αετός Κρυονερίου
12/10/19,
16:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 4 Αγ. Θεόδωροι
13/10/19,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
13/10/19,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 Άρης Βοχαϊκού
13/10/19,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 3 ΠΑΣ Κλένια
13/10/19,
16:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
13/10/19,
16:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός 1 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
13/10/19,
16:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 Πανσολυγειακός
19/10/19,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
20/10/19,
16:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός 2 : 1 Αστέρας Κορίνθου
20/10/19,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 0 : 1 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
20/10/19,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
20/10/19,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 5 : 2 Εθνικός Ξυλοκερίζης
20/10/19,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 6 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
20/10/19,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Ξυλοκερίζης Αστέρας Κορίνθου 1 : 0 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
27/10/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
27/10/19,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 4 : 1 ΠΑΣ Κλένια
27/10/19,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 1 Πανευρωστινιακός
27/10/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 5 Αγ. Θεόδωροι
27/10/19,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 6 : 0 Αετός Κρυονερίου
27/10/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 7 Αγ. Γεώργιος
27/10/19,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 ΠΑΣ Κύψελος
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 1 ΑΟ Ασπροκάμπου
2/11/19,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 ΠΑΣ Κλένια
2/11/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
3/11/19,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 2 Αστέρας Κορίνθου
3/11/19,
15:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός 4 : 3 Πανσολυγειακός
3/11/19,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
3/11/19,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 2 Άρης Βοχαϊκού
3/11/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 0 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Αστέρας Κορίνθου 1 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
9/11/19,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
10/11/19,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
10/11/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 1 : 2 ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
10/11/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 2 Πανευρωστινιακός
10/11/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 3 Αετός Κρυονερίου
10/11/19,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
10/11/19,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 4 ΠΑΣ Κύψελος
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
17/11/19,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 2 Εθνικός Ξυλοκερίζης
17/11/19,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 1 Αστέρας Κορίνθου
17/11/19,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 3 Αγ. Θεόδωροι
17/11/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού 2 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
17/11/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 2 : 4 Άρης Βοχαϊκού
17/11/19,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
17/11/19,
15:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός 3 : 0 ΠΑΣ Κλένια
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Αετός Κρυονερίου
23/11/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Αστέρας Κορίνθου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
23/11/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΠΑΣ Κύψελος
24/11/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Ολυμπιακός Άσσου
24/11/19,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αγ. Θεόδωροι - : - Πανευρωστινιακός
24/11/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανσολυγειακός
24/11/19,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
24/11/19,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Ηρακλής Λεχαίου
1/12/19,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΠΑΣ Κλένια
1/12/19,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αγ. Θεόδωροι
1/12/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αστέρας Κορίνθου
1/12/19,
15:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός - : - Αγ. Γεώργιος
1/12/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
1/12/19,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Άρης Βοχαϊκού
1/12/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΠΑΣ Κύψελος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
7/12/19,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
7/12/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
8/12/19,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πανσολυγειακός
8/12/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Πανευρωστινιακός
8/12/19,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
8/12/19,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
8/12/19,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
15/12/19,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Αστέρας Κορίνθου
15/12/19,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αγ. Θεόδωροι
15/12/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πανευρωστινιακός
15/12/19,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Αγ. Γεώργιος
15/12/19,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αετός Κρυονερίου
15/12/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Άρης Βοχαϊκού
15/12/19,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΠΑΣ Κύψελος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
21/12/19,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
21/12/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
21/12/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Άρης Βοχαϊκού
22/12/19,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Πανσολυγειακός
22/12/19,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - ΠΑΣ Κλένια
22/12/19,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
22/12/19,
15:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/20,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Αστέρας Κορίνθου
5/1/20,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Ηρακλής Λεχαίου
5/1/20,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
5/1/20,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
5/1/20,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
5/1/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αετός Κρυονερίου
5/1/20,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Αγ. Γεώργιος
5/1/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΠΑΣ Κύψελος
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
11/1/20,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Αγ. Θεόδωροι
11/1/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
12/1/20,
15:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανσολυγειακός
12/1/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΠΑΣ Κλένια
12/1/20,
15:00
Κώστας Βυζάς Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
12/1/20,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
12/1/20,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος - : - Άρης Βοχαϊκού