Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2020 - 2021
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/9/20,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
27/9/20,
16:30
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Αετός Κρυονερίου
27/9/20,
16:30
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
27/9/20,
16:30
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
27/9/20,
16:30
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Αγ. Γεώργιος
27/9/20,
16:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Πανσολυγειακός
27/9/20,
16:30
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Μαψού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/10/20,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
4/10/20,
16:30
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
4/10/20,
16:30
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΠΑΣ Κλένια
4/10/20,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
4/10/20,
16:30
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αστέρας Κορίνθου
4/10/20,
16:30
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
4/10/20,
16:30
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/10/20,
16:30
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Μαψού
11/10/20,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Πανσολυγειακός
11/10/20,
16:30
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
11/10/20,
16:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/10/20,
16:30
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Πανευρωστινιακός
11/10/20,
16:30
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Αγ. Γεώργιος
11/10/20,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/10/20,
16:00
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - Αστέρας Κορίνθου
18/10/20,
16:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Πανσολυγειακός
18/10/20,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αετός Κρυονερίου
18/10/20,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
18/10/20,
16:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
18/10/20,
16:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΠΑΣ Κλένια
18/10/20,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/20,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Αγ. Γεώργιος
25/10/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Λυκοποριάς
25/10/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΠΑΣ Κλένια
25/10/20,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
25/10/20,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
25/10/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
25/10/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανευρωστινιακός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/11/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
1/11/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
1/11/20,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Μαψού
1/11/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Ηρακλής Λεχαίου
1/11/20,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Αστέρας Κορίνθου
1/11/20,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Πανσολυγειακός
1/11/20,
15:00
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - Αετός Κρυονερίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/11/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Αστέρας Κορίνθου
8/11/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
8/11/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
8/11/20,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Αγ. Γεώργιος
8/11/20,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
8/11/20,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΠΑΣ Κλένια
8/11/20,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Λυκοποριάς
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/11/20,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Αετός Κρυονερίου
15/11/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πανσολυγειακός
15/11/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
15/11/20,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/11/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
15/11/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Μαψού
15/11/20,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/11/20,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
22/11/20,
15:00
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - Πανευρωστινιακός
22/11/20,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
22/11/20,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
22/11/20,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΠΑΣ Κλένια
22/11/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Ηρακλής Λεχαίου
22/11/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Αστέρας Κορίνθου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/11/20,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Μαψού
29/11/20,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
29/11/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Πανευρωστινιακός
29/11/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
29/11/20,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Αετός Κρυονερίου
29/11/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αγ. Γεώργιος
29/11/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/12/20,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
6/12/20,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Ηρακλής Λεχαίου
6/12/20,
15:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός - : - ΠΑΣ Κλένια
6/12/20,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανσολυγειακός
6/12/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
6/12/20,
15:00
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
6/12/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Αετός Κρυονερίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/12/20,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
13/12/20,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αγ. Γεώργιος
13/12/20,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Λυκοποριάς
13/12/20,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Μαψού
13/12/20,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
13/12/20,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
13/12/20,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/12/20,
15:00
Λεχαίου Αγ. Γεώργιος - : - Πανσολυγειακός
20/12/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αστέρας Κορίνθου
20/12/20,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
20/12/20,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
20/12/20,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
20/12/20,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
20/12/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Μαψού
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/1/21,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΠΑΣ Κλένια
10/1/21,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/1/21,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
10/1/21,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού
10/1/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Πανευρωστινιακός
10/1/21,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
10/1/21,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/1/21,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/1/21,
15:00
Ζευγολατιού ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού - : - Ηρακλής Λεχαίου
17/1/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Μαψού
17/1/21,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Πανσολυγειακός
17/1/21,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αετός Κρυονερίου
17/1/21,
15:00
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
17/1/21,
15:00
Ασπροκάμπου ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου