Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-14 2021 -2022
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Λουτράκι
30/10/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ελλάς Βέλου
30/10/21,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Αγ. Γεώργιος
30/10/21,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ηρακλής Λεχαίου
30/10/21,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Πανκαμαριακός
30/10/21,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Παννεμεατικός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/11/21,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πήγασος Κορίνθου
6/11/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Πέλοπας Κιάτου
6/11/21,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Ολυμπιακός Άσσου
7/11/21,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
7/11/21,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Αγ. Γεώργιος
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Πήγασος Κορίνθου
13/11/21,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
13/11/21,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ελλάς Βέλου
13/11/21,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανκαμαριακός
13/11/21,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Παννεμεατικός
13/11/21,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - ΑΟ Λουτράκι
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ολυμπιακός Άσσου
20/11/21,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Αγ. Γεώργιος
20/11/21,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Λεχαίου
20/11/21,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
20/11/21,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
20/11/21,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Πανκαμαριακός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
27/11/21,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
27/11/21,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - ΑΟ Λουτράκι
27/11/21,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
28/11/21,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ελλάς Βέλου
28/11/21,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πήγασος Κορίνθου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Γεώργιος
4/12/21,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Παννεμεατικός
4/12/21,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πέλοπας Κιάτου
4/12/21,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Ηρακλής Λεχαίου
4/12/21,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Πανκαμαριακός
5/12/21,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Λεχαίου
11/12/21,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πήγασος Κορίνθου
11/12/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ολυμπιακός Άσσου
11/12/21,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
12/12/21,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
12/12/21,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Λουτράκι
18/12/21,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πέλοπας Κιάτου
18/12/21,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Ελλάς Βέλου
18/12/21,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανκαμαριακός
18/12/21,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
19/12/21,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Παννεμεατικός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/22,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Λεχαίου
8/1/22,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/1/22,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ακαδημία Ευρωστίνης
8/1/22,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Παννεμεατικός
9/1/22,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ολυμπιακός Άσσου
9/1/22,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αγ. Γεώργιος
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/22,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Λουτράκι
15/1/22,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Ελλάς Βέλου
15/1/22,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15/1/22,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πήγασος Κορίνθου
16/1/22,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πέλοπας Κιάτου
16/1/22,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/22,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ηρακλής Λεχαίου
22/1/22,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
22/1/22,
10:30
Κώστας Βυζάς Ακαδημία Ευρωστίνης - : - Ολυμπιακός Άσσου
22/1/22,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Παννεμεατικός
23/1/22,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πανκαμαριακός
23/1/22,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος