Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-14 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
19/10/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 10 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/10/19,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 4 Ολυμπιακός Άσσου
19/10/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
20/10/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 2 : 5 Α.Σ. Κόρινθος 2006
20/10/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 4 Πήγασος Κορίνθου
26/10/19,
10:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 10 Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/10/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/10/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Ελλάς Βέλου
27/10/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 4 : 1 Παννεμεατικός
27/10/19,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 4 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
2/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
2/11/19,
10:00
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 Πανκαμαριακός
2/11/19,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 4 ΑΟ Λουτράκι
2/11/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
2/11/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 4 Αγ. Γεώργιος
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 8 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/11/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/11/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
10/11/19,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
10/11/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 4 ΑΟ Λουτράκι
10/11/19,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
 
5η Αγωνισστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
09:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 5 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 5 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
16/11/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/11/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 2 Ελλάς Βέλου
16/11/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 0 Αγ. Γεώργιος
17/11/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πήγασος Κορίνθου
23/11/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ολυμπιακός Άσσου
23/11/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
23/11/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Πέλοπας Κιάτου
24/11/19,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/11/19,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανκαμαριακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
30/11/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Πήγασος Κορίνθου
30/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/11/19,
09:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/11/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Παννεμεατικός
1/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Πέλοπας Κιάτου
7/12/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αγ. Γεώργιος
7/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πανκαμαριακός
7/12/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - ΑΟ Λουτράκι
8/12/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
8/12/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
09:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ελλάς Βέλου
14/12/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
14/12/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ολυμπιακός Άσσου
14/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/12/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Παννεμεατικός
15/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πήγασος Κορίνθου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
21/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
21/12/19,
09:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανκαμαριακός
21/12/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/12/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
22/12/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ελλάς Βέλου
4/1/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Λουτράκι
4/1/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
4/1/20,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Πανκαμαριακός
4/1/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Παννεμεατικός
4/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Ελλάς Βέλου
11/1/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Πέλοπας Κιάτου
12/1/20,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/1/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αγ. Γεώργιος
12/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
18/1/20,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Αγ. Γεώργιος
18/1/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΑΟ Λουτράκι
18/1/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
19/1/20,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ολυμπιακός Άσσου
19/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Παννεμεατικός