Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-16 2020 - 2021
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 4 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
17/10/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 2 Τενεάτης Αθικίων
17/10/20,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/10/20,
11:00
Ξυλοκερίζης Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 2 Πέλοπας Κιάτου
18/10/20,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Αγ. Γεώργιος
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
24/10/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
25/10/20,
10:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Πήγασος Κορίνθου
25/10/20,
10:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 5 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/10/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ελλάς Βέλου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/20,
10:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 4 : 0 Αγ. Γεώργιος
31/10/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 6 ΑΟ Λουτράκι
31/10/20,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/11/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 6 Πέλοπας Κιάτου
1/11/20,
11:00
Ξυλοκερίζης Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 1 Ελλάς Βέλου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αγ. Γεώργιος
7/11/20,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/11/20,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
8/11/20,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
8/11/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Τενεάτης Αθικίων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/20,
10:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Λουτράκι
14/11/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πέλοπας Κιάτου
14/11/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πήγασος Κορίνθου
15/11/20,
10:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ελλάς Βέλου
15/11/20,
11:00
Ξυλοκερίζης Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
21/11/20,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
22/11/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Τενεάτης Αθικίων
22/11/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Λουτράκι
22/11/20,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
28/11/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πήγασος Κορίνθου
28/11/20,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Zευγολατιού
28/11/20,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
29/11/20,
11:00
Ξυλοκερίζης Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Τενεάτης Αθικίων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/20,
10:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/12/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Λουτράκι
5/12/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αγ. Γεώργιος
5/12/20,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Πέλοπας Κιάτου
5/12/20,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/12/20,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Τενεάτης Αθικίων
13/12/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Zευγολατιού
13/12/20,
11:00
Ξυλοκερίζης Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/12/20,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πήγασος Κορίνθου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Πήγασος Κορίνθου
19/12/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
19/12/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΑΟ Λουτράκι
19/12/20,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
19/12/20,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/1/21,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/1/21,
11:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
9/1/21,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Τενεάτης Αθικίων
10/1/21,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
10/1/21,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Αγ. Γεώργιος