Ε.Π.Σ.
Κορινθίας

ΚΥΠΕΛΛΟ 2021 - 2022


Νι Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2021 - 2022

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 13,10,2021 15.45 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ

Κ.Δ. 2-2 

ΠΑΡ. 4-2

ΚΥΠ.

13.10.2021 15.45 ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  2-4

ΚΥΠ.

 13.10.2021 15.45 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣ ΡΟΜΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ

Κ.Δ. 3-3

ΠΑΡ. 4-3 

ΚΥΠ.

 20.10.2021 15.45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΥΡΩΣΤΙΝΙΑΚΟΣ 0-6 

ΚΥΠ.

 27.10.2021 15.45 ΑΡΧ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΒΕΛΛΕΡΕΦΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ  1-3

 B΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

   17.11.2021 14.30  ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ  1-5
   8.12.2021 15.15 ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ  ΠΑΝΕΥΡΩΣΤΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1-3 
        ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  0-3 α/α
  17.11.2021  14.30 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ   Ν.ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  3-5
  1.12.2021   14.30  ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΑΤΟΥ   ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ 1-0 
  1.12.2021  14.30  ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ   ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ 0-2 
   24.11.2021  14.30 ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ  ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛ.  1-3
    24.11.2021  14.30 ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 κ.δ. 0-0

παρ. 0-0

πεν. 3-1

   24.11.2021   14.30 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ  ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ  ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 1-2 
  17.11.2021   14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ  ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ  3-2
  1.12.2021    14.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  ΑΣ ΡΟΜΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ 4-1 
  1.12.2021    14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ   ΑΟ ΜΑΨΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  2-1
   24.11.2021   14.30 ΑΘΙΚΙΩΝ   ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ  2-0
    8.12.2021  14.30 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  1-3 
   8.12.2021  14.30  ΑΣΣΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ  ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ 0-2 
   8.12.2021  14.30  ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  0-1

Γ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 22.12.2021  14:30 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   Π.Α.Σ. ΚΛΕΝΙΑ

κ.δ.2-2 

παρ. 2-2

πεν. 4-1

ΚΥΠ. 22.12.2021  14:30 ΛΕΧΑΙΟΥ   Π.Α.Σ. ΚΥΨΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ

κ.δ. 0-0

παρ. 0-0

πεν. 5-6 

ΚΥΠ. 22.12.2021  14:30 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  2-4 
ΚΥΠ. 19.01.2022  15:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

κ.δ. 1-1

παρ. 1-1

πεν. 5-4

ΚΥΠ.

29.12.2021  14:30   ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΑΤΟΥ  Γ.Π.Σ. ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  6-0
ΚΥΠ.  19.01.2022  14:30  ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣ ΡΟΜΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  0-3
ΚΥΠ. 29.12.2021 14:30 ΑΘΙΚΙΩΝ  ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 4-1 
ΚΥΠ. 29.12.2021  14:30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ  ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ   Α.Ο. ΜΑΨΟΥ 6-0 

Δ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

02. 02.2022  15.30 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  0-2
ΚΥΠ. 02.02.2022 15.00  ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

κδ 0-0

Παρ.0-0

Πεναλ.1-3 

ΚΥΠ.  09.02.2022 15.00  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ 1-2 
ΚΥΠ. 09.02.2022  15.00  ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ

κδ 2-2

Παρ.2-3 

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

09.03.2022 15.30 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 4-3 

ΚΥΠ.

23.03.2022 15.30  ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ 1-0 
ΚΥΠ. 23.03.2022 15.30 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ 1-1 
ΚΥΠ. 06.04.2022 16.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 0-1