Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ 14 (2ος Όμιλος) 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/22,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 1 Αγ. Γεώργιος
12/11/22,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 7 : 4 Πανσολυγειακός
13/11/22,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 4 : 0 Ισθμιακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/22,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 2 : 2 Παννεμεατικός
19/11/22,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 6 : 6 Ισθμιακός
19/11/22,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 6 : 4 Αγ. Θεόδωροι
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/22,
09:15
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 5 Αγ. Γεώργιος
26/11/22,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 8 ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/11/22,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 7 Αστέρας Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/22,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 4 : 1 Αγ. Γεώργιος
3/12/22,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 5 : 2 Ισθμιακός
4/12/22,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 8 : 1 Πανσολυγειακός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/22,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 3 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
10/12/22,
10:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 4 Αγ. Θεόδωροι
10/12/22,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 2 Παννεμεατικός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/22,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 6 Αγ. Γεώργιος
17/12/22,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 3 Αστέρας Κορίνθου
18/12/22,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/1/23,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 Ισθμιακός
7/1/23,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 6 : 1 Πανσολυγειακός
8/1/23,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 5 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/23,
09:15
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 2 Παννεμεατικός
14/1/23,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 3 ΣΦΛ Ολυμπιακός
15/1/23,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 5 : 4 Αγ. Θεόδωροι
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/23,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 4 Αγ. Γεώργιος
21/1/23,
10:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 5 : 2 Πανσολυγειακός
22/1/23,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 0 Αστέρας Κορίνθου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/23,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου 7 : 2 Πανσολυγειακός
28/1/23,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Ισθμιακός
29/1/23,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 6 : 0 Αγ. Θεόδωροι
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/23,
09:15
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 6 ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/2/23,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Αστέρας Κορίνθου
5/2/23,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 6 Παννεμεατικός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/23,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ισθμιακός
12/2/23,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Αγ. Γεώργιος
12/2/23,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Αστέρας Κορίνθου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/23,
10:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πανσολυγειακός
18/2/23,
10:30
Εξαμιλίων Αστέρας Κορίνθου - : - Αγ. Θεόδωροι
19/2/23,
10:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Παννεμεατικός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/23,
09:15
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Αστέρας Κορίνθου
4/3/23,
10:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Παννεμεατικός
5/3/23,
10:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός