Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
A' Κατηγορία PLAY OUT 2021 -2022
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/2/22,
15:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
13/2/22,
15:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 0 Ισθμιακός
13/2/22,
15:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 Παννεμεατικός
13/2/22,
15:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 4 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/2/22,
15:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/2/22,
15:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
20/2/22,
15:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 5 Αγ. Θεόδωροι
20/2/22,
15:30
Πετρίου Παννεμεατικός 0 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
20/2/22,
15:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
20/2/22,
15:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
20/2/22,
15:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/22,
15:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/22,
15:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
27/2/22,
15:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Πανκαμαριακός
27/2/22,
15:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 5 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
27/2/22,
15:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 4 Άρης Βοχαϊκού
27/2/22,
15:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 2 Ισθμιακός
27/2/22,
15:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 1 Παννεμεατικός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/22,
15:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 4 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
13/3/22,
15:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 0 Αγ. Θεόδωροι
13/3/22,
15:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/3/22,
15:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 2 Αστέρας Δερβενίου
13/3/22,
15:30
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
13/3/22,
15:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/22,
15:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 3 : 0 Παννεμεατικός
20/3/22,
15:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 1 Πανκαμαριακός
20/3/22,
15:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
20/3/22,
15:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
20/3/22,
15:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
20/3/22,
15:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Άρης Βοχαϊκού
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/22,
15:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 2 Θύελλα Πετρίου
27/3/22,
16:30
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 3 Αστέρας Δερβενίου
27/3/22,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 0 Ισθμιακός
27/3/22,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
27/3/22,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 3 ΠΑΣ Κύψελος
27/3/22,
16:30
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/22,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 1 Άρης Βοχαϊκού
3/4/22,
16:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 4 : 1 Πανκαμαριακός
3/4/22,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 1 Παννεμεατικός
3/4/22,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
3/4/22,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
3/4/22,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/4/22,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
10/4/22,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 0 Ισθμιακός
10/4/22,
16:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
10/4/22,
16:30
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
10/4/22,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
10/4/22,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 2 Αστέρας Δερβενίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/4/22,
16:30
Εξαμιλίων ΠΑΣ Κύψελος 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
17/4/22,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
17/4/22,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Άρης Βοχαϊκού
17/4/22,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 0 Πανκαμαριακός
17/4/22,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 0 Παννεμεατικός
17/4/22,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/5/22,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
8/5/22,
17:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
8/5/22,
17:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 0 Ισθμιακός
8/5/22,
17:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
8/5/22,
17:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
8/5/22,
17:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/5/22,
17:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 3 Αγ. Θεόδωροι
15/5/22,
17:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
15/5/22,
17:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 Πανκαμαριακός
15/5/22,
17:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 4 : 2 Αστέρας Δερβενίου
15/5/22,
17:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
15/5/22,
17:00
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 0 Άρης Βοχαϊκού
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/5/22,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 1 Παννεμεατικός
22/5/22,
17:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
22/5/22,
17:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
22/5/22,
17:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 4 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
22/5/22,
17:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
22/5/22,
17:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 0 Ισθμιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/5/22,
17:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
29/5/22,
17:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
29/5/22,
17:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 4 : 0 Αστέρας Δερβενίου
29/5/22,
17:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 3 Πανκαμαριακός
29/5/22,
17:00
Πετρίου Παννεμεατικός 3 : 2 ΣΦΛ Ολυμπιακός
29/5/22,
17:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 0 Θύελλα Πετρίου