Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 2021 -2022
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/9/21,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
19/9/21,
16:30
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
19/9/21,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
19/9/21,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 2 Τενεάτης Αθικίων
19/9/21,
19:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 1 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/21,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 1 ΑΟ Λουτράκι
26/9/21,
16:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
26/9/21,
16:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 3 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/9/21,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 Ισθμιακός
26/9/21,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 4 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/21,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 4 Αγ. Θεόδωροι
3/10/21,
16:30
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 6 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
3/10/21,
16:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 4 ΠΑΣ Κύψελος
3/10/21,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
3/10/21,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/21,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
10/10/21,
16:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 ΑΟ Λουτράκι
10/10/21,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 Ισθμιακός
10/10/21,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 3 Τενεάτης Αθικίων
10/10/21,
16:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/21,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 3 ΑΟ Λουτράκι
17/10/21,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
17/10/21,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 3 ΠΑΣ Κύψελος
17/10/21,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
17/10/21,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/21,
16:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 5 : 2 Τενεάτης Αθικίων
24/10/21,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
24/10/21,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ισθμιακός
24/10/21,
16:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
24/10/21,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/21,
15:00
Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 Ισθμιακός
31/10/21,
15:00
ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
31/10/21,
15:00
Εξαμιλίων ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 ΑΟ Λουτράκι
31/10/21,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
31/10/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
7/11/21,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
7/11/21,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 7 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
7/11/21,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΣΦΛ Ολυμπιακός
7/11/21,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 1 : 3 Τενεάτης Αθικίων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 6 ΠΑΣ Κύψελος
14/11/21,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
14/11/21,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/11/21,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 Τενεάτης Αθικίων
14/11/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/21,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 0 Αγ. Θεόδωροι
21/11/21,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 6 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/11/21,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
21/11/21,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 1 Ισθμιακός
21/11/21,
15:00
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
28/11/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/11/21,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 1 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
28/11/21,
15:00
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Τενεάτης Αθικίων
28/11/21,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/21,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 4 ΑΟ Λουτράκι
5/12/21,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
5/12/21,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
5/12/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 Ισθμιακός
5/12/21,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 1 Τενεάτης Αθικίων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
12/12/21,
15:00
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
12/12/21,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 5 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/12/21,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
12/12/21,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/21,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 6 : 4 ΣΦΛ Ολυμπιακός
19/12/21,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 1 : 4 Τενεάτης Αθικίων
19/12/21,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
19/12/21,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι 1 : 0 Ισθμιακός
19/12/21,
15:00
Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/1/22,
15:00
Ισθμιακός 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
16/1/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
16/1/22,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
16/1/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 ΑΟ Λουτράκι
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 3 Τενεάτης Αθικίων
23/1/22,
15:00
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
23/1/22,
15:00
ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ Λουτράκι 4 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
23/1/22,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
23/1/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 2 Ισθμιακός
30/1/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
30/1/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
30/1/22,
15:00
ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
30/1/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
6/2/22,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
6/2/22,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
6/2/22,
15:00
Εξαμιλίων ΠΑΣ Κύψελος 2 : 3 Ισθμιακός
6/2/22,
15:00
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι