Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ) 2021 -2022
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/9/21,
16:30
Πετρίου Παννεμεατικός 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
19/9/21,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Ελλάς Βέλου
19/9/21,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
19/9/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 0 Θύελλα Πετρίου
19/9/21,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/21,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού
26/9/21,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
26/9/21,
16:30
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Πανκαμαριακός
26/9/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 0 Παννεμεατικός
26/9/21,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/21,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 2 Παννεμεατικός
3/10/21,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
3/10/21,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 4 Αστέρας Δερβενίου
3/10/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3/10/21,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Ελλάς Βέλου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 2 Πανκαμαριακός
10/10/21,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 2 Άρης Βοχαϊκού
10/10/21,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
10/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
10/10/21,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/21,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
17/10/21,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 Παννεμεατικός
17/10/21,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 5 : 2 Πανκαμαριακός
17/10/21,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Αστέρας Δερβενίου
17/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 1 Ελλάς Βέλου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός 0 : 2 Ελλάς Βέλου
24/10/21,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
24/10/21,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
24/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
24/10/21,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 1 Αστέρας Δερβενίου
31/10/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Πανκαμαριακός
31/10/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
31/10/21,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 Άρης Βοχαϊκού
31/10/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/21,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/11/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
7/11/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
7/11/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Παννεμεατικός
7/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 4 : 1 Αστέρας Δερβενίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 3 : 2 Θύελλα Πετρίου
14/11/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/11/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 4 Ελλάς Βέλου
14/11/21,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
14/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/21,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
21/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 1 Άρης Βοχαϊκού
21/11/21,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 1 Πανκαμαριακός
21/11/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 6 : 0 Αστέρας Δερβενίου
21/11/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Παννεμεατικός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/21,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
28/11/21,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
28/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 1 Πέλοπας Κιάτου
28/11/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 3 Ελλάς Βέλου
28/11/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Αστέρας Δερβενίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/21,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 5 Άρης Βοχαϊκού
5/12/21,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/12/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 1 Πανκαμαριακός
5/12/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 Θύελλα Πετρίου
5/12/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/21,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/12/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 2 Ελλάς Βέλου
12/12/21,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 0 Αστέρας Δερβενίου
12/12/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 2 Παννεμεατικός
12/12/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/21,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
19/12/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Θύελλα Πετρίου
19/12/21,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
19/12/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 2 Άρης Βοχαϊκού
19/12/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
16/1/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 2 Πανκαμαριακός
16/1/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 2 Αστέρας Δερβενίου
16/1/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
16/1/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 0 Παννεμεατικός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/1/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 4 : 1 Παννεμεατικός
23/1/22,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
23/1/22,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/1/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 3 Ελλάς Βέλου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/22,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/1/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Άρης Βοχαϊκού
30/1/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 4 Ελλάς Βέλου
30/1/22,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 3 : 1 Πανκαμαριακός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 2 Αστέρας Δερβενίου
6/2/22,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 2 Πανκαμαριακός
6/2/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 1 Παννεμεατικός
6/2/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 1 Πέλοπας Κιάτου
6/2/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 1 Άρης Βοχαϊκού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/22,
15:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 0 Θύελλα Πετρίου