ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012-2013 

  

Α1 Κατηγορία αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
15-09-12 17:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΒΕΛΟΥ 1-1
15-09-12 17:00 ΠΑΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΕΜΕΑΣ 1-0
15-09-12 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΞΥΛΟΚ/ΖΑΣ 2-0
15-09-12 17:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κ. ΒΥΖΑΣ 3-0(α.α)
15-09-12 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3
15-09-12 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3-1
15-09-12 17:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 2-0
16-09-12 17:00 Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-2
 
Α1 Κατηγορία αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-09-12 17:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΝΕΜΕΑΣ 2-2
22-09-12 17:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ 3-0
22-09-12 17:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 2-1
22-09-12 17:00 ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0-2
22-09-12 17:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3(α.α)
22-09-12 17:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΟΦΙΚΟΥ 3-4
22-09-12 17:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ     1-1
22-09-12 17:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-3
 
Α1 Κατηγορία αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
29-09-12 17:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΒΕΛΟΥ 2-0
29-09-12 17:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-0
29-09-12 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-6
29-09-12 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ     4-0
29-09-12 17:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΘΩΔΕΙΟ 1-1
29-09-12 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΤΡΙΟΥ 3-0(α.α)
29-09-12 17:00 Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ 2-0
29-09-12 17:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 0-3
 
Α1 Κατηγορία αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
06-10-12 16:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-4 
06-10-12 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ   1-0 
06-10-12 16:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΝΕΜΕΑΣ 0-1 
06-10-12 16:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-5 
06-10-12 16:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ  4-2
06-10-12 16:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ  0-5
06-10-12 16:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3(α.α)
06-10-12 16:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΟΦΙΚΟΥ  0-1

 

Α1 Κατηγορία αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-10-12 16:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  ΒΕΛΟΥ  3-0 
13-10-12 16:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  0-0 
13-10-12 16:00  ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΘΩΔΕΙΟ  4-0 
13-10-12 16:00  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΠΕΤΡΙΟΥ 0-1
13-10-12 16:00 Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ  ΣΟΛΩΜΟΥ  1-2 
13-10-12 16:00  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  1-2 
13-10-12 16:00  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ   0-1
13-10-12 16:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-3(α.α) 

 

Α1 Κατηγορία 6η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-12 16:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ -ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 1-2 
20-10-12 16:00  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-4 
20-10-12 16:00  ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ  0-0 
20-10-12 16:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 0-1 
20-10-12 16:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  ΝΕΜΕΑΣ  2-0 
20-10-12 16:00  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ  3-2 
20-10-12 16:00  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 2-1 
20-10-12 16:00 ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  3-0(α.α) 

 

Α1 Κατηγορία 7η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
27-10-12 16:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  ΒΕΛΟΥ  1-0 
27-10-12 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΠΕΤΡΙΟΥ  1-2 
27-10-12 16:00  ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΣΩΛΟΜΟΥ  1-1 
27-10-12 16:00  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-2 
27-10-12 16:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  1-0 
27-10-12 16:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΣΟΦΙΚΟΥ  1-1 
27-10-12 16:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-3(α.α) 
27-10-12 16:00  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΘΩΔΕΙΟ 3-0 

 

Α1 Κατηγορία 8η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
3-11-12 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ   ΠΕΤΡΙΟΥ  3-2 
3-11-12 15:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  2-1 
3-11-12 15:00  ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ  2-1 
3-11-12 15:00  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1-2 
3-11-12 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-0 
3-11-12 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 3-0(α.α) 
3-11-12 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΝΕΜΕΑΣ  1-2 
3-11-12 15:00  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ  1-1 

 

Α1 Κατηγορία 9η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-12 15:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΒΕΛΟΥ  0-1 
10-11-12 15:00  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  6-0 
10-10-12 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  1-5 
10-11-12 15:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΣΟΦΙΚΟΥ 1-0 
10-11-12 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-3(α.α) 
10-11-12 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  1-0 
10-11-12 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΘΩΔΕΙΟ 4-0 
10-11-12 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ  2-2 

 

Α1 Κατηγορία 10η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
17-11-12 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 0-0 
17-11-12 15:00  ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΟΛΟΜΟΥ  2-0 
17-11-12 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ  ΠΕΤΡΙΟΥ 2-1 
17-11-12 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΘΩΔΕΙΟ 3-0(α.α) 
17-11-12 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ  ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  6-0 
17-11-12 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-3 
17-11-12 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ  ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ  4-3 
17-11-12 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  1-5 

 

Α1 Κατηγορία 11η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
24-11-12 15:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΒΕΛΟΥ 2-0 
24-11-12 15:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΚΟΥ 3-1
24-11-12 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ  ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4-2
24-11-12 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ 1-1
24-11-12 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ   ΣΟΛΟΜΟΥ  2-1 
24-11-12 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  ΝΕΜΕΑΣ 1-0 
24-11-12 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  0-6 
24-11-12 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3(α.α) 

  

Α1 Κατηγορία 12η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
1-12-12 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ   ΣΟΦΙΚΟΥ  0-1 
1-12-12 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  3-0(α.α) 
1-12-12 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  0-4 
1-12-12 15:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΣΟΛΟΜΟΥ 3-0 
1-12-12 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΠΕΤΡΙΟΥ  0-2 
1-12-12 15:00  ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ  0-2 
1-12-12 15:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  7-0 
1-12-12 15:00  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  1-2 

 

Α1 Κατηγορία 13η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
8-12-12 15:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΕΛΟΥ  3-0(α.α) 
8-12-12 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ   2-2
8-12-12 15:00  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ

2-0 
8-12-12 15:00  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  ΣΟΛΟΜΟΥ 1-0 
8-12-12 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΝΕΜΕΑΣ  1-2 
8-12-12 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  0-3 
8-12-12 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ  2-2 
8-12-12 15:00  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  2-3 

 

Α1 Κατηγορία 14η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
15-12-12 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ   ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  1-2 
15-12-12 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  0-3(α.α) 
15-12-12 15:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΣΟΦΙΚΟΥ  2-3 
15-12-12 15:00  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 2-1 
15-12-12 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  4-2 
15-12-12 15:00  ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΣΟΛΩΜΟΥ  2-0 
15-12-12 15:00  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΕΤΡΙΟΥ  3-3 
15-12-12 15:00  ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ  1-1 

 

Α1 Κατηγορία 15η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-12-12 15:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΥ  2-1 
22-12-12 15:00  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΣΟΛΟΜΟΥ 2-1 
22-12-12 15:00  ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΜΕΑΣ  3-0(α.α) 
22-12-12 15:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 0-3 
22-12-12 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ  3-0 
22-12-12 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  1-5 
22-12-12 15:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  1-1 
22-12-12 15:00  ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ  3-2 

 

 

Α1 Κατηγορία 16η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
05-01-13 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΣΟΛΩΜΟΥ 2-1 
05-01-13 15:00  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 4-0 
05-01-13 15:00  ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ  5-2 
05-01-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΣΟΦΙΚΟΥ 4-0
05-01-13 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ 1-3
05-01-13 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 1-3
05-01-13 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΠΕΤΡΙΟΥ 1-2
05-01-13 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

  

Α1 Κατηγορία 17η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
12-01-13 15:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΒΕΛΟΥ 0-0 
12-01-13 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 0-5
12-01-13 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 2-2
12-01-13 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3-0
12-01-13 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 3-0
12-01-13 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΙΟΥ 5-1
12-01-13 15:00 Α.Ο ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ 0-2
12-01-13 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3-0αα

 

 

Α1 Κατηγορία 18η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
19-01-13 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-1 
19-01-13 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΝΕΜΕΑΣ 1-1
19-01-13 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΣΟΛΩΜΟΥ 2-0
19-01-13 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 4-3
19-01-13 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 1-4
19-01-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΣΟΦΙΚΟΥ 0-0
19-01-13 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-2
19-01-13 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

 

Α1 Κατηγορία 19η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
26-01-13 15:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ  ΒΕΛΟΥ 2-0 
26-01-13 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-1
26-01-13 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3-0
26-01-13 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΘΩΔΕΙΟ 0-0
26-01-13 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΙΟΥ  2-2
26-01-13 15:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-0
26-01-13 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ 1-1
26-01-13 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-0αα

   

Α1 Κατηγορία 20η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
02-02-13 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3-2 
02-02-13 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-1
02-02-13 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-3
02-02-13 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΝΕΜΕΑΣ 3-0
02-02-13 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΣΟΛΩΜΟΥ 0-2
02-02-13 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 4-0
02-02-13 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5-1
02-02-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΟΦΙΚΟΥ 3-0αα

 

 

Α1 Κατηγορία 21η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
09-02-13 15:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΒΕΛΟΥ 1-1 
09-02-13 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 4-0 
09-02-13 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΕΤΡΙΟΥ 0-3 
09-02-13 15:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-3 
09-02-13 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 1-0 
09-02-13 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ 0-2 
09-02-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΚΟΥ 2-1 
09-02-13 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

    

Α1 Κατηγορία 22η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
16-21-13 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΘΩΔΕΙΟ 3-0 
16-02-13 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3-5 
16-02-13 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-2 
16-02-13 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 0-0 
16-02-13 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 2-2 
16-02-13 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΝΕΜΕΑΣ 1-0 
19-02-13 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0-2 
16-02-13 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ  ΣΟΛΩΜΟΥ 3-0αα

 

Α1 Κατηγορία 23η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-02-13 15:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ  ΒΕΛΟΥ 2-0 
23-02-13 15:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-5 
23-02-13 15:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 4-0 
23-02-13 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ 3-1 
23-02-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΣΟΦΙΚΟΥ 3-2 
23-02-13 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 1-1 
23-02-13 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΘΩΔΕΙΟ 0-2 
23-02-13 15:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

 

Α1 Κατηγορία 24η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
02-03-13 15:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΣΟΛΩΜΟΥ 1-0 
02-03-13 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΙΟΥ 3-2 
02-03-13 15:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 3-0 
02-03-13 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2-0 
02-03-13 15:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΕΒΕΝΙΟΥ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 1-0 
02-03-13 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-6 
02-03-13 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΝΕΜΕΑΣ 1-1 
02-03-13 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3-0αα

 

Α1 Κατηγορία 25η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
02-03-13 15:00 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  ΒΕΛΟΥ 2-1
02-03-13 15:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 0-3
02-03-13 15:00 ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΚΟΥ 2-1
02-03-13 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0-0
02-03-13 15:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 3-0
02-03-13 15:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΣΟΛΟΜΟΥ 2-1
02-03-13 15:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΝΕΜΕΑΣ 2-1
02-03-13 15:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

 

Α1 Κατηγορία 26η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
16-03-13 16:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-0 
16-03-13 16:00  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-2 
16-03-13 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΠΕΤΡΙΟΥ 3-2 
16-03-13 16:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΩΔΕΙΟ 2-1 
16-03-13 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 1-2 
16-03-13 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2-4 
16-03-13 16:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-1 
16-03-13 16:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3-0αα

  

Α1 Κατηγορία 27η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-13 16:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΥ  0-3
23-03-13 16:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  2-2 
23-03-13 16:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 1-3 
23-03-13 16:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΣΟΛΟΜΟΥ 0-0 
23-03-13 16:00 ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  ΝΕΜΕΑΣ 1-1 
23-03-13 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 4-2 
23-03-13 16:00 ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ 3-0 
23-03-13 16:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

  

Α1 Κατηγορία 28η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-13 16:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΣΟΦΙΚΟΥ 2-2 
30-03-13 16:00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-3 
30-03-13 16:00 ΠΑΜΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-2 
30-03-13 16:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ 1-3 
30-03-13 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ ΠΕΤΡΙΟΥ 4-2 
30-03-13 16:00 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΘΩΔΕΙΟ 1-0 
30-03-13 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3-3 
30-03-13 16:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα

  

Α1 Κατηγορία 29η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
6-04-13 16:00  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΒΕΛΟΥ 2-2 
6-04-13 16:00 ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ  ΣΟΛΟΜΟΥ  5-3 
6-04-13 16:00  ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΝΕΜΕΑΣ  4-0
6-04-13 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ - ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  0-4 
6-04-13 16:00  ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ  0-0 
6-04-13 16:00  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  4-6 
6-04-13 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ   ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 0-1 
6-04-13 16:00 ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΘΩΔΕΙΟ 3-0αα

 

Α1 Κατηγορία 30η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-13 16:00  ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ  ΘΩΔΕΙΟ  4-2
13-04-13 16:00  ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΙ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  1-1 
13-04-13 16:00  ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ  ΣΟΦΙΚΟΥ 7-1 
13-04-13 16:00  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ  ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 1-4 
13-04-13 16:00 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  1-0 
13-04-13 16:00 ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΣΟΛΟΜΟΥ  2-1 
13-04-13 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  ΠΕΤΡΙΟΥ  0-2 
13-04-13 16:00  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-3αα