1η Αγωνιστική | ||||
---|---|---|---|---|
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
24/9/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 1 : 2 | ΑΟ Περαχώρας |
24/9/16, 16:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 2 : 3 | ΠΑΟ Κουταλά |
25/9/16, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 6 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
25/9/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 2 : 3 | ΠΑΣ Κλένια |
25/9/16, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 2 : 2 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
25/9/16, 16:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 2 : 1 | ΠΑΣ Κύψελος |
25/9/16, 16:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 1 : 3 | Αγ. Γεώργιος |
2η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
1/10/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 2 : 0 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
2/10/16, 16:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 0 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
2/10/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 2 : 1 | ΠΑΣ Κλένια |
2/10/16, 16:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 1 : 2 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
2/10/16, 16:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 1 : 5 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
2/10/16, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 4 : 0 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
3η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
8/10/16, 16:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 1 : 3 | Δάφνη Εξαμιλίων |
9/10/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 4 : 2 | ΠΑΟ Κουταλά |
9/10/16, 16:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 0 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
9/10/16, 16:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 1 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
9/10/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 6 : 2 | ΠΑΣ Κύψελος |
9/10/16, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 2 : 1 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
4η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
15/10/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 1 : 2 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
15/10/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
16/10/16, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 4 : 0 | ΠΑΣ Κύψελος |
16/10/16, 16:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 0 : 3 | Αγ. Γεώργιος |
16/10/16, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 1 : 2 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
16/10/16, 16:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 1 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
5η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
22/10/16, 16:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 3 : 0 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
23/10/16, 16:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 1 : 1 | Αγ. Θεόδωροι |
23/10/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 2 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
23/10/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 0 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
23/10/16, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 2 : 0 | ΠΑΟ Κουταλά |
23/10/16, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 3 : 0 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
6η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
29/10/16, 16:00 |
Ξυλοκερίζης | Σαρωνικός Γαλατακίου | 3 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
29/10/16, 16:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 1 : 4 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
29/10/16, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 0 : 2 | Αγ. Γεώργιος |
30/10/16, 15:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 1 : 0 | ΠΑΣ Κλένια |
30/10/16, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 5 : 2 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
30/10/16, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 0 : 2 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
7η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
6/11/16, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 3 : 0 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
6/11/16, 15:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 0 : 5 | Αγ. Θεόδωροι |
6/11/16, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 1 : 0 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
6/11/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 2 : 1 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
6/11/16, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 2 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
6/11/16, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 0 : 2 | Δάφνη Εξαμιλίων |
8η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
12/11/16, 15:00 |
Ξυλοκερίζης | Σαρωνικός Γαλατακίου | 2 : 3 | Αγ. Γεώργιος |
12/11/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 3 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
12/11/16, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 1 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
13/11/16, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 5 : 0 | ΠΑΣ Κύψελος |
13/11/16, 15:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 5 : 3 | ΠΑΟ Κουταλά |
13/11/16, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 2 : 1 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
9η Αγωνιστικη | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
20/11/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 4 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
20/11/16, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 2 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
20/11/16, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 1 : 1 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
20/11/16, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 0 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
20/11/16, 15:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 2 : 2 | ΠΑΣ Κλένια |
20/11/16, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 4 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
10η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
27/11/16, 15:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 1 : 3 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
27/11/16, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 0 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
27/11/16, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 2 : 3 | Αγ. Γεώργιος |
27/11/16, 15:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 1 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
27/11/16, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 2 : 1 | ΠΑΟ Κουταλά |
27/11/16, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 3 : 2 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
11η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
3/12/16, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 0 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
3/12/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 1 : 0 | Αγ. Θεόδωροι |
4/12/16, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 2 : 0 | Αγ. Γεώργιος |
4/12/16, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 2 | ΠΑΣ Κύψελος |
4/12/16, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 2 : 4 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
4/12/16, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 1 : 1 | ΠΑΣ Κλένια |
12η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
10/12/16, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 2 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
11/12/16, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 1 : 3 | Δάφνη Εξαμιλίων |
11/12/16, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 2 : 2 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
11/12/16, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 3 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
11/12/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 1 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
11/12/16, 15:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 1 : 5 | ΑΟ Περαχώρας |
13η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
17/12/16, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 1 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
17/12/16, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 2 : 3 | ΠΑΣ Κλένια |
18/12/16, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 2 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
18/12/16, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 0 | ΠΑΣ Κύψελος |
18/12/16, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 2 : 0 | ΠΑΟ Κουταλά |
18/12/16, 15:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 3 : 2 | Άρης Βοχαϊκού |
15η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
14/1/17, 15:00 |
Αρχ.Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 4 : 1 | ΠΑΟ Κουταλά |
14/1/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 1 : 2 | ΠΑΣ Κλένια |
14/1/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
14/1/17, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 4 : 2 | ΠΑΣ Κύψελος |
15/1/17, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | Αγ. Θεόδωροι | 0 : 2 | Αγ. Γεώργιος |
15/1/17, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 3 : 2 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
14η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
22/1/17, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 2 : 1 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
22/1/17, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 0 : 0 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
22/1/17, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 0 : 2 | Δάφνη Εξαμιλίων |
22/1/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 0 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
22/1/17, 15:00 |
Συνοικισμού | ΠΑΣ Κύψελος | 4 : 3 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
22/1/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 4 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
16η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
28/1/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 1 : 0 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
29/1/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 3 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
29/1/17, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 2 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
29/1/17, 15:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 0 : 3 | Άρης Βοχαϊκού |
29/1/17, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 3 : 2 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
29/1/17, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 1 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
29/1/17, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 1 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
17η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
4/2/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 4 : 2 | ΠΑΟ Κουταλά |
4/2/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 1 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
5/2/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 1 : 1 | ΠΑΣ Κύψελος |
5/2/17, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 0 : 0 | ΑΟ Περαχώρας |
5/2/17, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 1 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
5/2/17, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 1 : 2 | Αγ. Γεώργιος |
18η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
11/2/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 0 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
11/2/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 3 : 2 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
12/2/17, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 1 : 2 | ΠΑΣ Κλένια |
12/2/17, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 3 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
12/2/17, 15:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 0 : 1 | Αγ. Γεώργιος |
12/2/17, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 3 : 2 | Άρης Βοχαϊκού |
19η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
18/2/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 2 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
19/2/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 2 : 0 | ΠΑΟ Κουταλά |
19/2/17, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 0 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
19/2/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 3 : 0 | ΑΟ Περαχώρας |
19/2/17, 15:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 2 : 1 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
19/2/17, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 0 : 0 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
20η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
4/3/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 2 : 4 | Άρης Βοχαϊκού |
4/3/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 2 : 0 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
5/3/17, 15:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | Αγ. Θεόδωροι | 0 : 2 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
5/3/17, 15:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 1 : 1 | Αγ. Γεώργιος |
5/3/17, 15:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 2 : 1 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
5/3/17, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 2 : 1 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
21η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
11/3/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 2 : 2 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
12/3/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 4 : 1 | Δάφνη Εξαμιλίων |
12/3/17, 15:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 0 : 3 | ΑΟ Περαχώρας |
12/3/17, 15:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 1 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
12/3/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 3 : 1 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
12/3/17, 15:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 0 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
22η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
18/3/17, 15:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 2 : 2 | Αγ. Γεώργιος |
19/3/17, 15:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 0 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
19/3/17, 15:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 2 : 2 | ΠΑΣ Κλένια |
19/3/17, 15:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 4 : 1 | ΠΑΣ Κύψελος |
19/3/17, 15:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 3 : 1 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
19/3/17, 15:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 1 : 0 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
23η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
26/3/17, 16:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 3 : 1 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
26/3/17, 16:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 0 : 4 | Αγ. Θεόδωροι |
26/3/17, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 2 : 1 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
26/3/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 1 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
26/3/17, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 3 : 3 | ΠΑΣ Κλένια |
26/3/17, 16:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 1 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
24η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
2/4/17, 16:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 3 : 1 | ΠΑΣ Κύψελος |
2/4/17, 16:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 3 : 3 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
2/4/17, 16:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 3 : 1 | ΠΑΟ Κουταλά |
2/4/17, 16:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 1 : 4 | Αγ. Γεώργιος |
2/4/17, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 3 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
2/4/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 4 : 3 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
25η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
8/4/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 2 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
9/4/17, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 1 : 4 | ΠΑΣ Κύψελος |
9/4/17, 16:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 2 : 0 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
9/4/17, 16:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 4 : 3 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
9/4/17, 16:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 0 : 4 | ΠΑΣ Κλένια |
9/4/17, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 4 : 2 | Άρης Βοχαϊκού |
26η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
23/4/17, 16:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 2 : 2 | ΠΑΟ Κουταλά |
23/4/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 1 : 1 | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου |
23/4/17, 16:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 0 : 2 | Δάφνη Εξαμιλίων |
23/4/17, 16:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 4 : 3 | ΑΟ Περαχώρας |
23/4/17, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 4 : 2 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
23/4/17, 16:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 6 : 5 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
27η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
29/4/17, 16:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 2 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |
29/4/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 3 : 1 | ΠΑΣ Κλένια |
30/4/17, 16:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 0 : 4 | ΠΑΣ Κύψελος |
30/4/17, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 3 : 1 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
30/4/17, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 5 : 4 | ΠΑΟ Κουταλά |
30/4/17, 16:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 1 : 2 | Αγ. Γεώργιος |
28η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
7/5/17, 17:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 7 : 2 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
7/5/17, 17:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 6 : 0 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
7/5/17, 17:00 |
Ζευγολατιού | Άρης Βοχαϊκού | 1 : 2 | Αγ. Θεόδωροι |
7/5/17, 17:00 |
Αγ.Βασιλείου | Πρόοδος Αγ. Βασιλείου | 5 : 2 | Θύελλα Κ. Διμηνιού |
7/5/17, 17:00 |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ | ΠΑΣ Κύψελος | 1 : 2 | Δάφνη Εξαμιλίων |
7/5/17, 17:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
29η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
14/5/17, 16:00 |
Εξαμιλίων | Δάφνη Εξαμιλίων | 5 : 2 | ΠΑΟ Κουταλά |
14/5/17, 16:00 |
Αγ.Θεοδώρων | Αγ. Θεόδωροι | 3 : 1 | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού |
14/5/17, 16:00 |
Πετρίου | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών | 3 : 2 | Άρης Βοχαϊκού |
14/5/17, 16:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Άρης Αρχ. Κορίνθου | 0 : 0 | ΠΑΣ Κύψελος |
14/5/17, 16:00 |
Γαλατακίου | Σαρωνικός Γαλατακίου | 0 : 3 | ΠΑΣ Κλένια |
14/5/17, 16:00 |
Κιάτου Πλαστικό | Θύελλα Κ. Διμηνιού | 1 : 1 | ΑΟ Περαχώρας |
30η Αγωνιστική | ||||
ΗμερομηνίαΗμ/νία | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
21/5/17, 17:00 |
Σολομού | ΠΑΟ Κουταλά | 1 : 5 | Άρης Αρχ. Κορίνθου |
21/5/17, 17:00 |
Κλένιας | ΠΑΣ Κλένια | 5 : 1 | Άρης Βοχαϊκού |
21/5/17, 17:00 |
Γιάννης Στέφας | ΑΟ Περαχώρας | 0 : 5 | Δάφνη Εξαμιλίων |
21/5/17, 17:00 |
Αρχ. Κορίνθου | Αγ. Γεώργιος | 3 : 3 | Αγ. Θεόδωροι |
21/5/17, 17:00 |
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ | ΠΑΣ Κύψελος | 4 : 2 | Σαρωνικός Γαλατακίου |
21/5/17, 17:00 |
Εξαμιλίων | ΑΣ Ρομά Ζευγολατιού | 1 : 1 | Φωκάς Αρχ. Κλεωνών |